fbpx

Veido valymas

5

  Nesuklysime sakydami, kad nuo veido odos būklės priklauso mūsų grožis. Veidas – tai lyg mūsų „vizitinė kortelė“. Jei veido oda išpuoselėta, spindinti, toks žmogus patrauklesnis, todėl traukia aplinkinių žvilgsnį. Ir atvirkščiai, jei veido oda išsausėjusi, „papuošta“ spuogeliais moteris ar vyriškis atrodo vyresni,pavargę ar net piktesni.

 

  Gyvename nuolatinio skubėjimo ritme ir pamirštame pasirūpinti savo veido oda. Dažnai moterys, ne itin kruopščiai nuvalo makiažą, todėl likę nešvarumai užkemša poras, oda nebekvėpuoja, pradeda sausėti ir paranda spindesį.

 

 Mes galime Jums pasiūlyti laiko patikrintą procedūrą – veido valymą

  Mūsų SPA studijoje dirbantys profesionalūs specialistai padės jums susigrąžinti odos grožį.  Svarbu žinoti, kad odos valymas – esminė odos grožio procedūra kiekvienam veido odos tipui. Po veido valymo procedūros  oda taps gyvybingesnė, skaistesnė ir švelnesnė. Probleminei (spuoguotai) odai ypač reikalingas odos valymas, nes negydydami jos pastebėsite, jog randasi vis daugiau spuogelių veido ir kaklo srityje.  Svarbu žinoti, jog veido valymo procedūros nereikėtų atlikti namuose. Netinkamai atlikus procedūrą, infekcija gali išplisti. Po veido procedūros probleminė  veido oda pagražės ir palaipsniui stebimai sumažės spuogų.

 

Kaip atliekama veido valymo procedūra?

 

  Kiekvienai klientei veido procedūrą parinksime įvertinus odos būklę pagal poreikį ar problemą.

 

  Procedūros metu pirmiausia nuvalomas makiažas ir nešvarumai. Po to parenkamas labiausiai Jūsų odai tinkantis šveitiklis. Fermentinis šveitiklis padeda pasišalinti ne tik suragėjusių ląstelių sluoksniui nuo odos paviršiaus, bet  ir valo gilesnius odos sluoksnius. Tai padeda odai greičiau atsinaujinti. Procedūros metu naudojama natūrali bei moksliniais pagrindais pagaminta kosmetika Jūsų odai suteiks reikalingų medžiagų, bus atkuriamas drėgmės ir odos ph balansas.

 

  Sekantis odos valymo etapas – valančios kaukės, kuri parenkama pagal Jūsų veido tipą aplikacija. Prieš kaukę Jums gali būti pasiūlytas koncentratas, atsižvelgiant į Jūsų odos būklę. Koncentrato įmasažavimas padės greičiau pasiekti norimą rezultatą, jei Jūsų odai reikia daugiau pagalbos. Prieš pasibaigiant veido odos procedūrai, Jūsų veido oda bus pamaloninta Jums tinkančiu viedo ir paakių zonos kremu.

 

Kodėl reiktų rinktis mūsų grožio ir Spa studiją „5 Senses“?

 

 • Patyrę specialistai įvertinę jūsų odos būklę patars kokios procedūros būtų efektyviausios. Veido procedūras gali atlikti tik kvalifikuotas specialistas, nes neteisingai atlikta procedūra, gali sukelti nepataisomas pasekmes.
 • Čia Jums bus suteikta profesionali konsultacija, kaip prižiūrėti odą namuose ir pasiūlyta tinkami produktai.
 • Visoms procedūroms naudojama tik kokybiška, natūrali ir moksliniais veikimo pagrindais išsiskirianti kosmetika.
 • Po veido valymo procedūros iš karto pastebėsite rezultatą.
 • Jauki aplinka Jums padės atsipalaiduoti.
 • Ištikimiems klientams taikome nuolaidas.
 • Mūsų grožio ir SPA studijoje teikiamas platus paslaugų spektras. Galėsite užsisakyti ne tik veido valymą, bet ir pamaloninti save masažu ar kitomis Spa procedūromis.

 

Padovanokite sau valandėlę atsipalaidavimo ir grožio. Mes laukiame jūsų jau dabar!