fbpx

Masažas

345428

  Masažas tai puikus atsipalaidavimo ir įvairių ligų prevencijos būdas, nuo seno populiarus visame pasaulyje. Kinijoje masažas žinomas  jau nuo 2500 metų prieš mūsų erą.

 

  Masažo poveikį pirmiausia pajunta mūsų oda. Masažuotojo prisilietimai prie jūsų kūno paviršiaus pagerina visas odos funkcijas, nuo kūno paviršiaus greičiau pašalinamos suragėjusios epidermio ląstelės, pagerėja odos kvėpavimas, pagyvėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla, išsiplečia kraujo ir limfos kapiliarai, pakyla odos ir giliau esančių audinių temperatūra, padidėja odos atsparumas įvairiems neigiamiems išoriniams poveikiams. Masažas padeda atsipalaiduoti įsitempusiems raumenims.

 

  Šiandien masažas yra ne tik gydymo procedūra, taikoma gydymo įstaigose, bet ir neatskiriama grožio salonų, sveikatinimo centrų paslaugų dalis.
  Kodėl mes tampame laimingi po masažo? Prisilietimo  metu mūsų odoje esantys tūkstančiai receptoriai siunčia impulsus į galvos smegenis, kad esame laimingi. Todėl masažas naudingas ne tik kaip fizininės sveikatos gerinimo priemonė. Masažo metu mūsų emocinė būsena sugrąžina mus į laimės būseną.

 

  Mes kviečiame pasimėgauti masažu mūsų studijoje ir atsipalaiduoti po sukios darbo dienos ar įtemtos savaitės. Šis nežemiškas malonumas tikrai sumažins įtampą, padės atsipalaiduoti ir suteiks žvalumo.

 

  Leiskite sau pajusti stebuklingą masažo galią. Mes laukiame Jūsų jau šiandien! Mūsų spa studijoje atliekami masažai Kaune sugrąžins Jums puikią nuotaiką ir atstatys gyvybines jėgas. Mūsų salone  atliekami viso kūno masažai bei daliniai kūno masažai, pvz. nugaros masažas, pėdų masažas.

 

  Populiariausi viso kūno masažai:

 

 • Klasikinis nugaros masažas gerina limfos bei kraujo tekėjimą, šalina sąstingio reiškinius, skatina medžiagų apykaitą, gerina odos kvėpavimą, nervų sistemos veiklą, stiprina stuburą. Šis masažas plačiai taikomas gydymo, sveikatinimo ir kosmetiniais tikslais.
 • Atpalaiduojantis masažas itin naudingas besiskundžiantiems miego sutrikimu, nuovargiu. Jūs masažo metu ne tik atsipalaiduosite, bet ir bus stiprinama jūsų organizmo imuninė sistema, atsiras atsparumas stresui.
 • Atpalaiduojantis masažas vaikui – švelnus masažas, kuris padeda pašalinti susikaupusią įtampą probleminėse vaikų ar paauglių kūno vietose.
 • Aromaterapinis masažas atliekamas su natūraliu dygminų ir vynuogių sėklų aliejumi, kuris praturtinamas eteriniais aliejais. Švelnūs masažo judesiai pagal limfos tekėjimo kryptis raminančiai veikia nervų sistemą. Specialiai Jums parinktas eterinių aliejų kvapas teigiamai veikia darbingumą, nuotaiką bei stiprina imuninę sistemą. Įsimintini pojūčiai garantuoti!
 • Atpalaiduojantis masažas su karštais akmenimis. Šis masažas ypač malonus ir naudingas šaltuoju periodu. Jis šildantis, padedantis pašalinti raumenų skausmus, įtampą ir lėtinį nuovargį.
 • Mūsų salone atliekamas masažas būsimoms mamytėms bei formuojantis masažas po gimdymo. Nėščiosios masažo metu teigiamų emocijų gaus ne tik būsima mamytė, bet ir kūdikis. Formuojantis masažas po gimdymo padės pakoreguoti kūno apimtis ir pagerinti odos stangrumą.

 

   Detalesnį mūsų salone atliekamų masažų sąrašą su kainomis galite

rasti čia.

 

Pin It on Pinterest