fbpx

Detoksikacija

481931_4

Detoksikacija. Detoksikacijos programa.

 

  Siekis atrodyti gražiau būdingas ne tik moterims. Šiandien prižiūrėtą, sveikai ir gražiai atrodantį kūną nori turėti ir vyrai. Norintys sumažinti kūno apimtis moterys ar vyrai neretai susiduria su sunkumais dėl vienos paprastos priežasties – jų organizme yra toksinų, kurie „neleidžia“ atsikratyti bereikalingo riebalinio sluoksnio.

 

  Galvos skausmas, energijos trūkumas, sulėtėjusi medžiagų apykaita – tai kiti požymiai, rodantys, jog Jūsų organizmą reikia valyti. Daugiausia toksinų susikaupia žarnyne, jie taip patenka į kraują ir limfą bei užteršia tam tikrus organus.

 

  Mūsų grožio ir SPA studijoje „5senses“ atliekamos kūno procedūros, ne tik sugrąžins Jūsų odos grožį, bet ir padės iš organizmo pasišalinti toksinams. Todėl pagerės ir Jūsų fizinė bei emocinė sveikata.

 

   Pirmasis detoksikacijos procedūros žingsnis

– infraraudonųjų spindulių pirtis. 

  Veikiant infraraudoniesiems spinduliams gausiau prakaituojama, todėl ne tik išsivalo poros, bet iš organizmo pašalinami toksinai ir kiti nešvarumai. Infraraudonieji spinduliai įsiskverbia giliai po oda ir taip padeda atsikratyti giliai po oda „palaidotų“ toksinų.

 

   Fermentiniu kūno šveitimu suaktyvinama kraujotaka ir limfotaka, pašalinami negyvosios odos ląstelės ir nešvarumai.Detoksikacijos procesas dar labiau suaktyvinamas įmasažuojant žaliosios kavos aktyvatorių, kuris suaktyvindamas periferinę kraujotaką paruošia odą

Žaliosios kavos arba terapinio purvo įvyniojimai – tai sekantis detoksikacijos žingsnis.

  Stimuoluojant riebalų skaidymąsį žaliosios kavos arba terapinio purvo įvyniojimas padeda vykti giliai detoksikacijai, organizmas „apdovanojamas“ mineralais, mikroelementais bei vitaminais, vyksta odos regeneracija.

 

   Atliekant ne vieną detoksikacijos procedūrą, o visą programą, kurią sudaro iš 5-10 procedūrų, pasiekiamas maksimalus detoksikacijos rezultatas.

  Juodojo terapinio purvo įvyniojimus naudinga kaitalioti su Žalios kavos įvyniojimu, kuris šalina skysčių užsilaikymą, stangrina odą bei lygina korėtumą. Prieš tai įvedamas žalios kavos koncentratas padeda pasiekti akivaizdžių celiulito ir riebalinio sluoksnio mažinimo rezultatų.

 

   Pasirinkus pilną detoksikacijos programą (5-10 procedūrų) taikoma nuolaida.

Mes laukime Jūsų grožio ir Spa salone „5senses“ jau šiandien. Padovanokite sau malonumą ir grožį.

 

  Taip rekomenduojama padėti savo organizmui valytis iš vidaus. Keletas naudingų patarimų:

 

 • Gerkite daugiau skysčių. Pavyzdžiui vieną savaitę gerkite po 2 litrus vandens. Tinkamiausias mineralinis vanduo. Vanduo reikalingas, kad išplautume visą virškinimo sistemą, pradedant skrandžiu, kepenimis, inkstais ir baigiant storąja žarna.
 • Vartokite daugiau vaisų ir daržovių. Pavyzdžiui, obuoliai turi labai daug pektinų, kurių paskirtis šalinti toksines medžiagas. Morkos netgi gydo virškinimo sistemą, kuri yra puikus ląstelienos šaltinis.

 

Apsilankykite mūsų salone, ir mes parinksime individualiai Jums tinkančią detoksikacijos programą.