fbpx

Antilceliulitinis masažas

369125

  Kiekviena moteris ar mergina nori džiaugtis lieknomis kūno formomis ir lygia, švelnia oda. Pastaruoju metu dažną moterį vargina celiulito pažeista oda, kurią ji linkusi slėpti.  Jei Jūs pastebėjote pirmuosius celiulito požymius arba kovojate su šia problema jau seniai – mes galime Jums padėti.

 

  Mūsų studijoje atliekamas anticeliulitinis masažas, skirtas pagerinti jūsų kūno formas ir odos būklę. Masažo metu suaktyvinama kraujotaka todėl audiniai geriau aprūpinami deguonimi, bei maisto medžiagomis. Taip pat pagerinama veninė ir limfos apytaka, padedama pasišalinti toksinams, pagreitėja detoksikacijos procesas. Net po pirmojo anticeliulitinio masažo pastebėsite, kad dingo odos šiurkštumas, ji tapo lygesnė ir stangresnė. Keletas anticeliulinių masažų gali Jums padėti atskiratyti viršsvorio ir pagerinti celiulito pažeistos odos kokybę, suteikiant jai jaunatvišką ir sveiką išvaizdą.

 

  Mūsų studijoje dirbantys specialistai ne tik atliks kvalifikuotą anticeliulitinį masažą, bet ir suteiks informacijos, kaip kasdieną prižiūrėti kūną, kad kūno linijos ir oda būtų gražesnės. Profesionalūs, Jūsų problemoms atidūs specialistai –  puikius rezultatus lemiantis veiksnys.  Masažuotojai, visada atsižvelgia į individualias kliento problemas. Pavyzdžiui, esant išsiplėtusioms kojų venoms ar jautrumui skausmui, aktyvus masažas netaikomas. Beje, grubūs judesiai celiulito paveiktose srityse tik didina problemą, nes gali būti pažeidžiami poodiniai kapiliarai ir kraujagyslės, ant kūno lieka mėlynių. Masažas turi būti intensyvinamas pamažu. Be to, siekiant puikių anticeliulitinių rezultatų, masažuojant būtina atsižvelgti į limfos tekėjimo kryptį.

 

  Ne menkesnę rolę, siekiant kūno grožio rezultatų, atlieka tinkamai parinkti profesionalūs produktai, su kuriais bus atliekamas anticeliulitinis masažas. Siekdami jums padėti, kovojant su celiulitu, mes naudojame pasaulyje žinomus profesionalius SPA produktus “Pevonia”, kurie išsiskiria savo moksliniais veikimo pagrindais bei natūralia sudėtimi.

 

  Mūsų salone dirbantys specialistai nuolat tobulina savo kvalifikaciją, o produktai, su kuriais atliekamos SPA procedūros ir masažai išsiskiria profesionaliais rezultatais, todėl galime Jums užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas bei puikius rezultatus.

 

  Celiulito gydymo metu anticeliulitinis masažas gali būti  derinamas su infraraudonųjų spindulių prities procedūra, kūno šveitimu ir anticeliuliniu žaliosios kavos arba medaus įvyniojimu. Taip pat įvairios trukmės masažas atliekamas kaip atskira procedūra. Galima pakaitomis derinti anticeliulitinį masažą su anticeliulitiniais įvyniojimais.  Po anticeliulitnių masažų programos Jūsų kūno linijos taps lieknesnės, oda glotnesnė, stangresnė ir jaunesnė.

 

  Patikėkite, mes esame tam, kad Jūsų noras turėti gražų kūną išsipildytų!, Mes žinome kaip tai padaryti! Rezultatas paiekiamas, kai Jūsų noras pakankamai stiprus, o mūsų darbas – profesionalus!