fbpx

Anticeliulitinė SPA procedūra

481931_3

Kūno formavimo, liekninimo, anticeliulitinės SPA procedūros ir programos

 

  Kas yra celiulitas? Šiandien šį žodį išmokę net maži vaikai. Jį turi beveik visos moterys, tik pas vienas celiulito pažymiai lengvai pastebimi, kitų – ne.  Celiulitas – tai jungiamųjų odos audinių pakitimai,  skatinantys poodinių riebalų kaupimąsi bei pasireiškiantys nelygia, grublėta oda, primenanančia  apelsino žievelę.

 

  Kas sąlygoja celiulito progreso  veiksnius? Tai maistas nepalankus kepenų veiklai: keptas, sūrus, aštrus, saldus, riebus.  Ne paslaptis, jog tokiais dalykais mėgstame dažnai papiktnaudžiauti, todėl  ir celiulito gausėja, jis tampa matomas.  Kokios dar celiulito gausėjimo priežastys:

 

 • Žalingi įpročiai. Alkoholis skatina skysčių užsilaikymą organizme, o rūkymas sutrikdo ląstelių aprūpinimą deguonimi.
 • Tam tikrų stiprių vaistų ilgalaikis vartojimas.
 • Hormonų veiklos sutrikimai.
 • Emocinė įtampa, nemiga ir lėtinis nuovargis.
 • Per dayg siauri drabužiai: elastiniai diržai, korsetai, kojinės su guma, apimtį mažinantys apatiniai, aptemtos kelnės lėtina kraujotaką.
 • Netinkama kūno padėtis – viena ant kitos uždėtos kojos, nuleisti pečiai iškreipia laikyseną, sutrikdo kraujotaką.
 • Skysčių trūkumas. Rekomenduojama per dieną išgerti ne mažiau kaip 2 litrus vandens.

 

   Tačiau negalvokite, kad viską padarėte ir nieko jau negalite pakeisti! Celiulitas tikrai mažėja jei imatės reikiamų veiksmų. Pirmiausia, turite rasti ir pašalinti pagrindines priežastis, kurios sąlygoja celiulito gausėjimą. Jei celiulito požymių stadija pradinė, tikėtina, kad pakaks tiesiog pakoreguoti mitybą, gerti daugiau vandens bei įtraukti į savo dienotvarkę pasivaikščiojimą.  Tačiau jei celiulito požymiai yra jau „krentantys į akis“, norint sumažinti juos, greičiausiai  prireiks ir grožio specialisto pagalbos.

celiulitas

 

Mes naudojame pasaulyje žinomus profesionalius „Pevonia“ SPA produktus, kurie išsiskiria savo moksliniais veikimo pagrindais bei natūralia sudėtimi. Mūsų studijoje dirbantys specialistai nuolat tobulina savo kvalifikaciją, todėl atliekamos SPA procedūros išsiskiria puikiais rezultatais.

 

  Ką mes siūlome? Siekant maksimalaus rezultato, siūloma atlikti „Body Svelte“ SPA  procedūrą, kuria sudaro: pabuvimas infraraudonųjų spindulių pirtyje, kūno fermentinis šveitimas, anticeliulinio aktyvatoriaus įmasažavimas, anticeliulitinis įvyniojimas su žaliaja kava, anticeliulitinio kremo įmasažavimas. Neretai pakanka 3-5 procedūrų, kad Jūsų odos kokybė ženkliai pasikeistų ir celiulito požymiai sumažėtų.  “Perfect Lines” – tai dar viena ypač veiksminga kūno formavimo ir liekninimo galimybė, kurios metu be kūno šveitimo ir įvyniojimo, taip pat atliekamas ir probleminių kūno vietų anticeliulitinis masažas. Tai tikrai efektyvus ginklas prieš kūno senėjimą! Ši SPA procedūra padeda formuoti kūno linijas, atsikratyti riebalų sankaupų ir toksinų bei stangrinti odą. Geriausių rezultatų pasiekiama kuomet atliekama 5 arba 10 procedūrų liekninamoji programa. Taip pat svarbu peržiūrėti  ir galbūt koreguoti mitybos, gyvnimo būdo įpročius. Aktyvus gyvenimo būdas, sveika racionali mityba bei tinkamai parinktos SPA procedūros – tai raktas į geresnę gyvenimo kokybę.

 

  Kas vyksta anticeliutinės procedūros metu? Būtent infraraudonųjų spindulių pirties dėka, prasiplėtus odos poroms, pašalinama iki 25 proc. odoje susikaupusių toksinų. Tai pirmas žingsnis, siekiant pašalinti celiulitą. Fermentinis kūno šveitimas padeda pašalinti negyvąsias odos ląsteles, nešvarumus ir susikaupusius riebalus.  Šie du žingsniai padeda paruošti odą tolimesniems procedūros etapams. Mikronizuota žalioji kava padeda suaktyvinti odos detoksikaciją. Žalioji kava, savo sudėtyje turinti chlorogeninės, kofeino ir fenolio rūgščių bei mineralų, slopina laisvųjų radikalų, susijusių su senėjimo procesais gamybą. Žaliosios kavos įvyniojimas padeda išskaidyti susikaupusius riebalus ir skatindamas šlapimo išsiskyrimą, padeda juos pašalinti. Prieš įvyniojant į žalios kavos įvyniojimą, celiulito pažeista oda įtrinama anticeliulitiniu aktyvatoriumi, kuris stipriai stimuliuoja kraujotaką, prisotina deguonies ir pamaitina inertiškus audinius, tokiu būdu paruošdamas odą žalios kavos įvyniojime esančioms medžiagoms priimti. Procedūra užbaigiama anticeliulitinio-drėkinančio kremo aplikacija.
  Detoksikuojančio purvo įvyniojimas – tai dar vienas efektyvus sprendimas siekiant pagerinti detoksikacijos ir odos regeneracijos procesams bei odos tonusui. Tai natūralus terapinis juodasis purvas, prisotintas eteriniu aliejumi, savyje turintis mineralų, aminorūgščių, fitohormonų, vitaminų. Ypač geri rezultatai pasiekiami atliekant juodojo purvo ir žaliosios kavos įvyniojimus pakaitomis, kadangi šie du produktai puikiai papildo vienas kitą, todėl rezultatai Jus maloniai nustebins!

 

  Po liekninančios anticeliulitnės SPA programos Jūsų kūno linijos taps lieknesnės, oda glotnesnė, stangresnė ir jaunesnė. O svarbiausia yra tai, kad Jūs būsite laiminga!