fbpx
Paslaugų teikėja Eglė Karalienė pagal Individualios veiklos pažymą nr. 867338

PRIVATUMO SĄLYGOS

Mes saugome lankytojų privatumą internetinėje erdvėje. Individualiai identifikuojama informacija apie lankytoją nebus perduodama jokiai trečiajai šaliai, prieš tai negavus lankytojo sutikimo arba to nepareikalavus atitinkamoms  teisinėms ar valstybinėms institucijoms.

ĮSIGYTŲ DOVANŲ KUPONŲ/PASLAUGŲ ČEKIŲ GALIOJIMAS

Kiekvienos paslaugos (t.y. Dovanų kupono ar paslaugos čekio) galiojimo laikas yra 3 mėnesiai. Galiojimo laikas pradedamas skaičiuoti nuo įsigijimo dienos, t. y. nuo to momento, kai buvo sumokėta.

Vadovaujantis šiomis taisyklėmis pirkėjas gali pateikti laisvos formos prašymą dėl Dovanų/Paslaugos čekio galiojimo termino pratęsimo nuotoliniu būdu (susisiekęs el. paštu info@5senses.lt)   arba atvykti adresu Miško g. 13, Kaunas.

Dovanų/Paslaugos čekio galiojimo terminą galima pratęsti čekiui, kuris yra nepanaudotas, tačiau jo galiojimas jau baigėsi bei nuo jo galiojimo pasibaigimo nepraėjo daugiau kaip 1 (vienas) mėnuo.

Pratęsti galiojimo terminą galima Dovanų/Paslaugų čekiui, kuris yra nesugadintas ir ant jo aiškiai matomas čekio indentifikacinis kodas/numeris.
Pratęsti Dovanų/Paslaugų čekį galima papildomam 3 (trijų) mėnesių laikotarpiui, skaičiuojant nuo čekio galiojimo pabaigos

Pratęsti Dovanų/Paslaugų čekio galiojimo terminą galima tik vieną kartą.Už kiekvieno Dovanų/Paslaugų čekio pratęsimą taikomas 10 Eur (dešimties eurų) mokestis be PVM.

Prašyme dėl Dovanų/Paslaugųčekio galiojimo termino pratęsimo Pirkėjas turi nurodyti: savo vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį, elektroninio pašto adresą, Dovanų čekio indetifikacinį kodą, numerį bei pridėti Dovanų/Paslaugų čekio kopiją, kai kreipiamasi dėl pratęsimo nuotoliniu būdu. Norint pratęsti galiojimo terminą vietoje Pirkėjas turi tik pateikti Dovanų/Paslaugų čekį.

Pirkėjas Dovanų/Paslaugų čekio galiojimo laiko pratęsimo mokestį gali sumokėti grynaisiais, mokėjimo kortele arba atlikdamas pavedimą į nurodytą sąskaitą pagal 5senses.lt pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.

Dovanų/Paslaugų čekio galiojimo termino pratęsimą galima susisiekus su 5senses.lt nuotoliniu būdu ar atvykus adresu Miško g. 13, Kaunas.

Nepanaudojus Dovanų/Paslaugų čekio per nurodytą galiojimo laikotarpį ar per pratęstą galiojimo laikotarpį Dovanų/Paslaugų čekis nekeičiamas ir / ar pinigai negrąžinami.
PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Įsigytą ir nepanaudotą 5senses.lt Dovanų kuponą ar čekį galima grąžinti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo jo įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl pinigų grąžinimo, parašant elektroninį laišką info@5senses.lt nurodant grąžinimo priežastį bei kupono unikalų rezervacijos/indentifikacinį kodą. Jei už Dovanų kuponą buvo apmokėta grynaisiais pinigais, Klientas privalo pateikti papildomai originalų Pinigų priėmimo kvitą / kasos čekį ar jų kopijas. Apmokėjus Dovanų kuponą bankiniu pavedimu ar per Paysera, pinigai yra grąžinami į Mokėtojo sąskaitą iš kurios buvo atliktas apmokėjimas. Pinigus grąžiname per 5 (penkias) darbo dienas nuo prašymo pateikimo dienos. Visiems grąžinimams atskaičiuojamas bankų pavedimo mokestis, kuris priklauso nuo banko. Pinigų grąžinimas netaikomas paslaugoms ar produktams, kurie buvo įsigyti akcijos metu su nuolaida. Pavyzdžiui, jeigu su nuolaida įsigyjote „10 atpalaiduojančių masažų” (ar kt. paslaugas su nuolaida), tai 14 dienų grąžinimas negalioja.

SAUGUMO GARANTIJA

Kiekvienas apmokėjimas atliekamas per mokėjimo partnerių Paysera.lt apmokėjimo sistemas, kurios yra visiškai patikimos ir nuolatos tikrinamos įvairiausių institucijų, kurios yra atsakingos už saugų duomenų pateikimą ir vartotojų apsaugą. Tad nėra jokios grėsmės, kad pirkimo metu būtų kažkokiu būdu netinkamai panaudoti jūsų pateikti duomenys.

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products